19.03.2014

Pekao FS Srebrnym Sponsorem

Miło nam poinformować, że 11 marca 2014 roku uczestniczyliśmy jako Srebrny Sponsor w 4 Fund Forum organizowanym przez Analizy Online SA.

Konferencja była dla nas doskonałą okazją do zaprezentowania naszej Spółki oraz jej usług. W związku z konferencją przygotowaliśmy stoisko promocyjne, na którym mieliśmy okazję do licznych rozmów z uczestnikami Fund Forum. Dla uczestników zorganizowaliśmy również konkurs, w którym iPad Apple mini Retina wygrał przedstawiciel Secus Asset Management SA.

Tegoroczna, czwarta już edycja Fund Forum zgromadziła ponad 350 osób. Konferencja skierowana była głównie do osób zawodowo zajmujących się oferowaniem produktów inwestycyjnych, zarówno z Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, jak i firm doradztwa finansowego, doradców bankowych, pracowników biur maklerskich i innych sieci dystrybucyjnych.

Uczestnicy konferencji wysłuchali 6 wystąpień oraz wzięli udział w 3 panelach dyskusyjnych. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielili się eksperci z polskich i zagranicznych instytucji.

Więcej informacji o konferencji pod linkiem: http://www.fundforum.pl.