Kariera

Młodszy Specjalista w Biurze Finansów i Administracji - pobierz szczegóły

Analityk/Tester IT - pobierz szczegóły

Specjalista w Biurze Obsługi Klienta - pobierz szczegóły

4GL Developer - pobierz szczegóły

Frontend Developer - pobierz szczegóły

 

W Pekao Financial Services Sp. z o.o. świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dlatego naszą przyszłość wiążemy tylko z najlepszymi Pracownikami. 

 

Dlaczego warto z nami pracować?

Jesteśmy najstarszą firmą w branży agentów transferowych z ugruntowanym doświadczeniem, o uznanej renomie w sektorze towarzystw inwestycyjnych i emerytalnych oraz o silnej i stabilnej pozycji finansowej. 

Praca w naszej firmie to możliwość ciągłego pogłębiania specjalistycznej wiedzy, dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie technologii IT, jak również możliwość udziału w interesujących projektach biznesowych.

Równie ważne, jak dostarczanie Klientom najlepszej usługi, jest dla nas sposób, w jaki to robimy. Dlatego wszyscy staramy się, aby nasza firma była miejscem, w którym w przyjaznych warunkach można rozwijać się zawodowo i społecznie. 

 

Stąd, na co dzień, zarówno w relacjach między pracownikami, jak i z Klientami wyznajemy i staramy się postępować zgodnie z następującymi wartościami:

Równość – zatrudniając, awansując czy motywując pracowników, kierujemy się kryteriami merytorycznymi oraz zasadą niedyskryminacji

Przejrzystość – kryteriów oceny i awansów

Szacunek  odnosimy się ze zrozumieniem do naszych współpracowników i Klientów oraz wyznawanych przez nich wartości i przekonań

Wzajemność – stawiamy na współpracę, wymianę informacji i wiedzy, jako najlepszy sposób rozwoju pracowników i firmy

Wolność – wspólnie tworzymy warunki, w których swobodnie można wyrażać swoje opinie i poglądy

Zaufanie – ufamy sobie i naszym partnerom biznesowym, bo bez tego nie jest możliwe zbudowanie wzajemnego zaufania – warunku osiągania ponadprzeciętnych wyników

 

Te, z pozoru górnolotne hasła,  przekładają się na codzienność w naszej Spółce. Tak ich praktyczną realizację widzą nasi pracownicy:

Równość

Równością jest zacieranie granic między przełożonym, a podwładnym. Granica ta jest widoczna w różnych aspektach, ale nasza kadra menedżerska nie wywyższa się, mogę porozmawiać z przełożonymi, zwrócić się z problemem bez poczucia niższości. W PFS szanujemy się, tworzymy zgrany zespół. Uważam, że to jest fajne w naszej firmie.”

Michał – Biuro Rozwoju Oprogramowania

Przejrzystość

„To otwartość i uczciwość w codziennym postępowaniu, przekazywanie zrozumiałych komunikatów i odwaga w rozmowie i działaniu w trudnych sytuacjach, którą konsekwentnie realizujemy w naszej Spółce.”

Monika – Biuro Prawne

Szacunek

„Szacunek to pewne nastawienie, oparte na świadomości, że nie jesteśmy sami. To oznacza, że zważamy na potrzeby, poglądy, na mocne strony, jak i słabości innych ludzi. Do tego konieczne jest zaakceptowanie i umiejętność szanowania samego siebie, dopiero wtedy szacunkiem będziemy potrafili obdarować innych ludzi. Atmosfera panująca w PFS sprzyja budowaniu respektu do siebie.”

Sylwia – Biuro Rozwoju Biznesu

Wzajemność 

„W naszym zespole z chęcią wymieniamy się wiedzą i umiejętnościami. Wierzę, że to ułatwia i usprawnia współpracę. Nie odmawiamy sobie przekazywania wiedzy, nie pozostawiamy siebie nawzajem bez odpowiedzi na zadane pytanie. Można powiedzieć, że nasza wiedza jest wiedzą działową, nie indywidualną. Jeżeli praca ma przebiegać bez zakłóceń, musimy mieć możliwość zastępowania siebie nawzajem.”

Kasia – Biuro Finansów i Administracji

Wolność

„Dla mnie to szansa na podejmowanie samodzielnych decyzji. W naszej Spółce jest to wartość, która daje nam możliwość dokonywania samodzielnych wyborów, zgłaszania swoich opinii, sugestii i pewność, że zawsze będziemy wysłuchani.”

Ola – Biuro Kadr

Zaufanie

„Dobre relacje w pracy muszą się opierać na zaufaniu, dzięki czemu nie musimy się wzajemnie kontrolować i szanujemy swój czas. To na zaufaniu budujemy zgrany zespół. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, ufamy sobie i dzięki temu praca jest łatwiejsza i przyjemniejsza, a w naszym dziale panuje miła atmosfera.”

Mariusz – Biuro Finansów i Administracji