Klienci i Partnerzy

Nasi Klienci

Działamy na rynku od 1992 roku, utrzymując wieloletnią współpracę z naszymi Klientami. W  gronie obsługiwanych przez nas Towarzystw znajdują się największe i dynamicznie rozwijające się firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej.
Jesteśmy dumni z tego, że możemy wspomagać rozwój naszych Klientów poprzez dostarczanie nowoczesnych rozwiązań operacyjnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego Towarzystwa.

Dystrybutorzy

Jesteśmy obecni w szerokiej sieci dystrybucji funduszy inwestycyjnych. Aktualnie mamy rozwinięte relacje z 20 Dystrybutorami oraz ponad 100 podmiotami współpracującymi. Współdziałamy z blisko 2 000 Punktami Obsługi Klienta.
Posiadamy infrastrukturę i know-how umożliwiające szybkie nawiązanie współpracy z nowymi Dystrybutorami poprzez:

Posiadamy własny interfejs wymiany danych, ale w przypadku Dystrybutorów posiadających swoje systemy do dystrybucji jednostek funduszy możemy zastosować interfejs wymiany danych wskazany przez danego Dystrybutora.

Dystrybutorom nie posiadającym własnego systemu proponujemy autorską internetową platformę Funds On-Line, służącą do przyjmowania zleceń i dyspozycji.

Na życzenie Dystrybutora możemy procesować zlecenia, które są przyjmowane przez Sprzedawców na formularzach papierowych.

Zaufali nam

PekaoTFI_CMYK - small

Pekao TFI S.A.

PZU

TFI PZU SA

esaliens 3

Esaliens TFI SA

logoNN

NN Investment Partners TFI S.A.

GS

Goldman Sachs Asset Management Global Services Limited

logo-Generali-2014-CMYK-linky.000-1

Generali Investments CEE Investiční Společnost a.s.

Logo2008_JPM_AM_D_RGB_WEB

J.P. Morgan Asset Management

allianz_logo

PTE Allianz Polska S.A.

aegon

Aegon PTE S.A.

pte orange1

PTE Orange Polska S.A.

prte

Pracownicze Towarzystwo Emerytalne "Nowy Świat" S.A.