Klienci i Partnerzy

Nasi Klienci

Działamy na rynku od 1992 roku, utrzymując wieloletnią współpracę z naszymi Klientami. W  gronie obsługiwanych przez nas Towarzystw znajdują się największe i dynamicznie rozwijające się firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej.
Jesteśmy dumni z tego, że możemy wspomagać rozwój naszych Klientów poprzez dostarczanie nowoczesnych rozwiązań operacyjnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego Towarzystwa.

Dystrybutorzy

Jesteśmy obecni w szerokiej sieci dystrybucji funduszy inwestycyjnych. Aktualnie mamy rozwinięte relacje z 20 Dystrybutorami oraz ponad 100 podmiotami współpracującymi. Współdziałamy z blisko 2 000 Punktami Obsługi Klienta.
Posiadamy infrastrukturę i know-how umożliwiające szybkie nawiązanie współpracy z nowymi Dystrybutorami poprzez:

Posiadamy własny interfejs wymiany danych, ale w przypadku Dystrybutorów posiadających swoje systemy do dystrybucji jednostek funduszy możemy zastosować interfejs wymiany danych wskazany przez danego Dystrybutora.

Dystrybutorom nie posiadającym własnego systemu proponujemy autorską internetową platformę Funds On-Line, służącą do przyjmowania zleceń i dyspozycji.

Na życzenie Dystrybutora możemy procesować zlecenia, które są przyjmowane przez Sprzedawców na formularzach papierowych.

Zaufali nam

Pekao TFI S.A.

TFI PZU S.A., PTE PZU S.A., PZU S.A., PZU Życie S.A.

Esaliens TFI S.A.

Goldman Sachs Asset Management Global Services Limited

Generali Investments CEE Investiční Společnost a.s.

J.P. Morgan Asset Management

PTE Allianz Polska S.A.

Aegon PTE S.A.

PTE Orange Polska S.A.

Pracownicze Towarzystwo Emerytalne "Nowy Świat" S.A.

Polski Gaz TUW na Życie